Sidolux Uniwersalny Kwiat japońskiej wiśni

Parametry produktu:
Kategoria:HIGIENICZNE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI » PREPARATY DO POWIERZCHNI
Producent:LAKMA Strefa Sp. z o.o.
Składnik aktywny:Sodium Dodecylbenzenesulphonat
Stan skupienia:płyn
Opakowanie:1 L
Załączniki:
Arkusz danych składników ads..pdf
Opis produktu:

Podłogi, parapety, donice… to wszystko można umyć za pomocą uniwersalnego preparatu do mycia. Dzięki tak szerokiemu zastosowaniu środki tego typu doskonale sprawdzają się przy codziennych, ogólnych porządkach.

 

Sidolux z Powerem!

 

Od wielu lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku środków uniwersalnych jest Sidolux. Popularność produktów wchodzących w skład tej marki wynika z dwóch aspektów – pierwszy z nich to skuteczność. Dzięki zastosowaniu unikatowego systemu Soda Power, preparaty Sidolux do mycia uniwersalnego pomagają usunąć uporczywe zabrudzenia. Soda ma właściwości zmiękczające wodę, przez co zanieczyszczenia są szybko usuwane z podłoża, bez zbędnego szorowania i pozostawiania smug.

 

Zapachów bez liku!

 

Drugą ogromną zaletą preparatów Sidolux jest trwałość zapachów, jakie pozostawiają po sobie środki. Co więcej, Sidolux do mycia uniwersalnego sprzedawany jest w bardzo szerokiej gamie nut zapachowych – niektóre z nich do sprzedaży wprowadzane są sezonowo, inne są produktami całorocznymi. Więcej informacji o zapachach poniżej.

 

Kwiat japońskiej wiśni – zapach wprowadzony latem 2012 roku. Odwołuje się bezpośrednio do dalekowschodnich klimatów, gdzie troska o ognisko domowe jest nadrzędnym elementem kultury.

WSTECZ